خانه | سلامت | با استفاده از طلا زیبایی خود را دو چندان کنید
با استفاده از طلا زیبایی خود را دو چندان کنید

با استفاده از طلا زیبایی خود را دو چندان کنید

مراقبت طلایی: این سری جدید بسیار جذاب است. با داشتن 3 فاکتور خاص طلا، خاویار و عسل بسیار لوکس و مؤثر می باشد.
این سری خواص ویژه ای دارد:
*مناسب جهت هوای آلوده و افراد سیگاری
*بهبود متابولیسم
*آبرسان
*لیفتینگ
*قدرت مرطوب کنندگی تا 300 برابر بیشتر از سایر محصولات
*آرام کننده و التیام بخش
*افزایش خاصیت ارتجاعی پوست
طلا- عنصری بسیار با ارزش برای پوست شما
طلا به خاطر رنگ زرد درخشان و چشم گیرش و شکل پذیر بودن آن، از اولین فلزاتی است که توسط انسان پردازش شده است.
طلا به خاطر رنگ استثنایی آن معمولا یادآور اشعه های خورشید با درخششی جاودان و پاک است. علاوه بر بخش درمانی و دارویی امروزه از طلا در حوزه تغذیه نیز استفاده می شود.
Catalogue_95_03_04-33چرا از طلا در صنایع آرایشی استفاده می شود؟
پودر طلا را می توان به آسانی بر روی پوست ماساژ داد و درخشش و تلألو به پوست صورت بخشید. طلا می تواند تا 300 برابر وزن خود، رطوبت جذب کند. حتی در دوران باستان هم از طلا برای صاف کردن چرو کهای پوست و محافظت در برابر التهاب استفاده می شده است.
اجزاء اصلی برای داشتن پوستی جوان تر
طلا: علاوه بر سم زدایی، پوست را از آلودگی ها پاک میکند. سطح اکسیژن موجود در آن را بالا و خستگی پوست را از بین می برد. طلا همچنین کاتالیزور سطحی مؤثری نیز می باشد. طلا با شکست نور بر روی سطح پوست به آن ظاهری جوان تر می دهد. پوست صاف، ی کدست و انعطاف پذیر می شود.
عسل: رطوبت را در پوست ذخیره میک‌ند و خاصیت ارتجاعی آن را افزایش می دهد. اسیدهای موجود در عسل، پوشش اسیدی محافظ پوست را تقویت می کند.همزمان اثر ملایم، آرامش بخش و پالاینده عسل از التهاب پوست جلوگیری میکند و به آن ظاهری انعطاف پذیر و صاف می دهد.

خاویار: مقدار زیاد عناصر معدنی مورد نیاز بدن مثل کبالت، منیزیم، فسفر، سیلیس، مس و از همه مهم تر زینک، لسیتین، پروتئین و لیپیدها از خاویار ماده بسیار با ارزشی برای پوست می سازد. در واقع خاویار حاوی ویتامین های محلول در آب و آمینو اسیدها نیز می باشد. متابولیسم سلولی پوست را بهبود بخشیده، رطوبت در آن تنظیم شده و مواد معدنی موجود در آن پوست را قوی می کند. بنابراین سرعت پیر شدن پوست کاهش یافته، فعالیت های سلولی تحریک شده و سیستم بازسازی پوست احیاء می گردد.
Immucell : عصاره مخمری است که با استفاده از آخرین تکنولوژی زیستی، تصفیه و جداسازی شده است. این عصاره اثری تحریک کننده دارد و متابولیسم پوست را بهبود می بخشد.
Pullan : نوعی پلی ساکارید و سفت کننده قوی که اثر فوری و واضح بر ساختار پوست می گذارد. مناسب برای استفاده در محصولات لیفتینگ و آرایشی بوده، بنابراین در کرم طلایی صورت، گردن و ناحیه دکلته خاویار به کار رفته است.
کراتین: خواص شگفت انگیزی دارد. سوخت و ساز سلول را افزایش می دهد، حفظ رطوبت را در آن طولانی و از پدیدار شدن خطوط بر روی پوست جلوگیری می کند و خطوط ظریف ایجاد شده و چروک ها را کاهش می دهد. دو مورد آخر به دلیل توانایی کراتین در تحریک پوست به ساخت رشته های کلاژن است. این امر به نوبه خود، منجر به تولید سرامیدهای طبیعی پوست می گردد. حاصل آن داشتن پوستی جوان تر و درخشان تر است.
اسید هیالورونیک: خواص اسید هیالورونیک دو گونه است. از طرفی پوست را از داخل پر می کند. این ماده در بین سلول ها قرار گرفته و کانال هایی بین آن ها می سازد که بدن می تواند در آن ها مایعات و مواد غذایی را حمل کند. به علاوه اسید هیالورونیک، تجدید سلولی پوست را بهبود می بخشد. تقسیم سلولی را افزایش داده و به سلول های جدید کمک می کند تا به سطح خارجی پوست برسند. از طرف دیگر، اسید هیالورونیک، به معنای واقعی کلمه، حفره های بین سلول های پوست را پر می کند. این امر به خاطر توانایی آن در ذخیره مقادیر بسیار زیاد رطوبت است.
در نهایت اسید هیالورونیک راز داشتن پوستی جوان و سفت است. از آن به عنوان ماده ای اصلی در محصولات مراقبت از پوست استفاده می شود.
Syn-coll : ترکیبی از پپتیدهای مختلف، که یک روند تجدید سلولی قابل قبول را برای سلول های پوست تضمین و چروک های ریز را صاف می کند. این ماده سنتز کلاژن در پوست را تحریک می کند و کمبود کلاژن را برطرف می کند.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران