خانه | سلامت | با قدرت ویتامین ها پوست خود را متحول کنید!(2)
با قدرت ویتامین ها پوست خود را متحول کنید!(2)

با قدرت ویتامین ها پوست خود را متحول کنید!(2)

شیرپا ک‌کن انرژی Ref:3268
5مرطوب کننده و متعادل کننده
این شیرپا ک‌کن طراوتبخش حاوی عصاره میوه، ویتامین و مرطوب کننده های گیاهی بوده و مناسب برای پوستهای خسته، کدر و بی حال می باشد که احساس کشیدگی پوست را از بین برده و آن را مرطوب و متعادل میکند. کرمی ملایم که آلودگی های محیطی را از پوست پاک میکند.
مناسب برای پاک‌کردن آرایش و قابل استفاده برای تمام انواع پوست.
روش استفاده: صبح و عصر روی پوست مرطوب صورت به آرامی ماساژ داده، سپس با آب نیمه گرم آن را از روی پوست بشویید و بعد برای تنظیم PH پوست، از ژل تونیک انرژی استفاده کنید.

6ژل تونیک انرژی Ref:3269
تونیک و مرطوب کنند های طراوت بخش حاوی عصاره میوه و ویتامینها سیستم ایمنی پوست را تقویت کرده و از آن در برابر رادیکالهای آزاد حفاظت و PH آن را تنظیم میکند. این تونیک گردش خون در پوست را بهبود بخشیده و رطوبتی طبیعی به آن میدهد. بنابر این پوست سرزنده شده و رنگی به زیبایی گلها پیدا میکند. تونیک انرژی باقی مانده آرایش را از روی پوست پاک کرده و قابلیت پوست را در جذب محصولاتی که پس از آن استفاده میگردد،  بسیار بالا میبرد.
قابل استفاده برای تمام انواع پوست
روش استفاده: صبح و عصر بعد از تمیز کردن پوست با شیر پاک کن انرژی تکه ای پنبه را به محلول آغشته و پوست را با آن پاک کنید. سپس با ضربه های نوک انگشت جذب آن را سریع و قویتر کنید و بعد از آن از کرم مناسب  استفاده کنید.

سرم حیاتی با (Ref:3274 ( SPF10
7سرم حیاتی، احیاء و مرطوب کننده حاوی ویتامین C
فاکتورهای مرطوب کننده موجود در این سرم خطوط ظریف و چروکهای پوست را کاهش داده، علائم خستگی پوست را از بین برده و درنتیجه، درخشش و رنگ زیبای پوست را به آن بر می گرداند. خشکی و چروک روی پوست که در اثر نور خورشید ایجاد شده است، ازبین میرود و پوست نرم و مخملی می شود. تنفس پوست را بهبود بخشیده، از آن در برابر رادیکالهای آزاد حفاظت کرده و به آن نرمی و لطافت می بخشد.
مناسب برای همه انواع پوست، به خصوص حساس به آفتاب
روش استفاده: صبح و عصر پس از تمیز کردن پوست با ژل تونیک انرژی، بر روی صورت بمالید. اگر لازم بود پس از آن از کرم مناسب سری انرژی استفاده کنید.

8کرم انرژی C با (Ref:3270( SPF6
روشن کننده و انرژی بخش
تکنولوژی منحصرب هفرد این کرم، ویتامین C را درون کپسولهایی قرار داده که تا قبل از استفاده از آن فعال نمی باشد. کرم 24 ساعته و ملایم برای پوستهای بیحال، کدر و زبر که گردش خون مناسبی ندارند. ویتامین C، آنتی اکسیدانی طبیعی است که ساخت کلاژن در پوست را تحریک کرده و گردش خون مویرگی را بهبود می بخشد، بنابراین رنگ درخشان پوست را به آن باز می گرداند. با انرژی C و NMF فاکتورهای مرطوب کننده طبیعی( پوست به وضوح سفید و قویتر شده و رنگ آن زیبا میشود.
نکته: برای بیماران مبتلا به Couperosa مناسب نیست. مناسب برای تمام انواع پوست
روش استفاده: صبح یا عصر روی پوست تمیز صورت بمالید.

19کرم انرژی سبز با SPF6
بالاترین میزان رطوبت با کمترین میزان چربی
کرم 24 ساعته انرژی سبز حاوی ترکیبی از ویتامین C و NMF )فاکتورهای مرطوب کننده طبیعی( و عوامل فعال موجود در 9میوه: پاپایا، انبه، کیوی، انگور، سیب، هلو، میوه گل ساعت، لیمو و آووکادو بوده، بنابراین ویتامینهای B5 ،B2 ،B1 و B8 مورد نیاز پوست و نمکهای معدنی را فراهم میکند. کرمی ملایم برای همه انواع پوست حتی پوستهای مسن که به رطوبت بسیار زیادی نیاز دارند. آن را احیاء، سفت، مرطوب و سرزنده کرده، رنگ آن را زیبا میکند. از پیداشدن چروک در پوست جلوگیری میکند. این کرم ضد حساسیت و ضد چروک بوده و برای استفاده روزانه مناسب است.
مناسب برای تمام انواع پوست، حتی خیلی چرب
روش استفاده: صبح یا عصر به پوست تمیز صورت بمالید.

20کرم انرژی مثبت A+E+C با SPF10
مرطوب و احیاءکنند های قوی برای بازسازی پوست
مخصوص پوستهای خشک، خسته و بی حال که نیازمند بازسازی بنیادی هستند. این کرم مغذی 24 ساعته، سرشار از
ویتامینهای E ،A ، C و NMF فاکتورهای مرطوب کننده طبیعی بوده و از پوست، در برابر عوامل مضر محیط، محافظت و از پیری زودرس آن جلوگیری میکند.
مناسب برای پوستهای خشک و خیلی خشک

روش استفاده: صبح یا عصر روی پوست تمیز صورت بمالید.

 16سرم دورچشم انرژی با (Ref:3281( SPF6
سرم احیا ءکننده و مرطوب کننده برای ناحیه حساس دور چشم
سرمی ملایم و با قدرت جذب بالا که به پوست دور چشم رطوبت رسانده، حاوی ویتامین Retinyl Palmitate A  می باشد.
این ژل خنک و سفت کننده، برای دور چشم بسیار مناسب است. بافت بدون چربی آن کاملاً توسط پوست جذب میگردد و ترکیب مرطوب کننده قوی آن خطوط ظریف ناشی از خشکی را کم میکند، به همین دلیل زیرساز مناسبی برای آرایش چشم است. کِدری، لک، سیاهی و گودی دور چشم افراد جوان را برطرف میکند.
مناسب برای تمام انواع پوست، قابل استفاده برای تمام سنین
روش استفاده: صبح و عصر به ناحیه تمیز دور چشم زده و با ضربات ملایم نوک انگشت، جذب آن را قو ی و سریعتر کنید.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران