خانه | دسته‌بندی نشده | با محصولات skinvision آشنا شویم.(قسمت دوم)
با محصولات skinvision آشنا شویم.(قسمت دوم)

با محصولات skinvision آشنا شویم.(قسمت دوم)

محصولاتskinvision علاوه بر سه سلول بنیادی سیب، انگور و رز كو ههای آلپ، شامل عوامل فعال دیگری نیز می باشد:

(Serilesine (hexapeptide – 10
این ماده فعال دارای خاصیت سفت كنندگی و احیای سیستم بازسازی پوست بوده که پیوند بین دو لایه اپیدرم و درم را بهبود بخشیده و هرگونه افتادگی پوست را از بین برده و آن را سفت و لیفت میكند.
پلاتین Platinummatrix- EM
این ماده فعال، ضدچروكی با عملكردی عمیق بوده كه تولید كلاژنها را تحریك می نماید. آبرسانی و الاستیسیته پوست را بهبود بخشیده و منجر به كاهش عمیق چین و چرو كها میشود.
Acetyl Tetrapeptide – 5EyeserylTM
بیشترین تأثیر این ماده برای افراد میا نسال است كه در ناحیه دور چشم دچار افتادگی پوست شده اند، زیرا كه این پپتید با اثر تخلی های كه دارد تنها ظرف مدت 15 روز پف زیر چشم را كم كرده، خاصیت ارتجاعی را تا 30 % افزایش داده، ضمناً .رطوبت پوست را تامین می كند، بنابراین حلقه های تیره دور چشم را از بین می برد.
Gatuline Expressionگیاه جایگزین بوتاكس
این ماده از گیاه دارویی Parakresse گرفته میشود كه آرامش بخشیدن، خاصیت اصلی آن است. با دارا بودن اسپیلانتول، انقباض عضلات صورت كاهش یافته و عضلات به حالت اولیه خود بر میگردند بنابراین چین و چرو كهای پوست به طور آشكار از بین میرود و پوست صاف میشود. به همین دلیل این ماده جایگزین بسیار مناسبی به جای تزریق بوتاكس است.
Lipomoist
این ماده فعال عصاره جلبك قرمز است كه پوست را به طور عمیق آبرسانی میکندو اثر آن تا 24 ساعت باقی میماند، بنابراین پوست باطراوت و سفت میشود.
كمپلكس ترمیم DNA
این مخلوط، فرایند ترمیم DNA را افزایش داده و از پوست در برابر آسیب های ناشی از اشعه UV محافظت میكند.
مخلوط جواهر
این مخلوط تركیبی از سنگ یشم سبز، مرجان، آمتیست، یاقوت، تورمالین و كهربا بوده كه باعث میشود كل پوست صورت به طور یکسان آرام شده و عوامل استرس زا را جذب خود می كند.
عصاره مروارید
دانه های مروارید علاوه بر زیبایی فوق العاده شان، دارای خاصیت ضدپیری نیز هستند، كه میتوانند متابولیسم پوست را به حالت طبیعی بازگردانده و منافذ پوستی را جمع كنند.
Spring Sea Water
این آب خالص و زلال از مخازن طبیعی موجود در سواحل Granit Roseبه دست می آید كه با عبور از مخازن گرانیتی و لایه ضخیم از شن، فیلتر شده، در حالی كه مواد معدنی و عناصر كمیاب درون آن حفظ میشود و تحت فرایند الكترودیالیز یون سدیم و پتاسیم از این آب حذف می گردد .
این آب حاوی مواد معدنی مشابه سرم خون انسان زینك، منیزیم و كلسیم است كه به خاطر تركیبی كه دارد، باعث میشود مواد جذب پوست شوند و پیوند بین دو لایه اپیدرم و درم بهبود یابد. بنابراین پوست سفت شده و گنجایش نگهداری آب درون پوست را افزایش میدهد.
روغن هسته انگور
این روغن به روش پرس سرد از هسته انگور بهدست می آید كه بسیار با ارزش بوده و با دارا بودن پلی فنول و توكوفرول از غشای سلولی محافظت كرده و یك آنتی اكسیدان فوق العاده می باشد. این روغن حاوی 90 % اسیدهای چرب غیراشباع، %70 اسید لینولئیك، ویتامین A ،E ،C ، مواد معدنی و عناصر كمیاب می باشد.
پركننده های چین و چروك نوری این پركنندههای نوری، رنگدانه معدنی كوچك هستند كه در هنگام استفاده از كرم، بر روی چین و چروك های پوست نشسته و در اثر بازتاب نور، چین و چرو كهای پوست ریزتر به نظر میرسند. بنابراین شما احساس پوستی صاف، نرم و انعطاف پذیر را خواهید داشت.
روغن هسته بادام
طبق برآوردهای به عمل آمده، به علت اینكه روغن بادام شیرین بیشتر از هر ماده دیگری پوست را نرم و لطیف میكند، در لوازم آرایشی و بهداشتی، بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. این روغن با دارا بودن مواد معدنی، ویتامین ها و عناصر كمیاب، حتی برای برطرف كردن مشكلات پوستی نوزادان نیز استفاده میشود.
این روغن حاوی ویتامینهای E ،B6 ،B2 ،A ، B1 ، نیاسین، اسیدفولیك، اسید پانتوتنیك، بیوتین، مواد معدنی و عناصر كمیاب پتاسیم، منیزیم، كلسیم، فسفر، آهن، گوگرد، روی، مس، منگنز، فلوراید و میزان كمی از ید نیز می باشد.
روغن فندق استرالیایی ماكادامیا
این درخت بومی شرق استرالیا است كه در اواخر قرن 19 میلادی در هاوایی و دیگر كشورهای گرمسیری نیز پرورش داده شد و امروزه به بزرگ ترین منطقه جهان برای كشت این درخت تبدیل شده است.
روغن این درخت به روش پرس سرد بهدست می آید كه بدون بو و حاوی ویتامینهای A ،B ،E و مواد معدنی بسیاری می باشد.
همچنین شامل مقادیر زیادی از اسیدهای چرب غیراشباع  58 % اسیداولیك و 20 % اسید پالم می باشد.
Shea butter
این ماده از دان ههای روغنی درخت Shea كه در ناحیه آفریقا رشد میكند، گرفته میشود كه بدون ایجاد چربی بر روی پوست آن را مرطوب، نرم و سفت كرده، بنابراین پوست صاف شده و چین و چرو كهای آن از بین میرود. همچنین از پوست در برابر اشعه خورشید محافظت میكند.
SynColl
این پپتید برای تحریك مكانیزم طبیعی كلاژن سازی پوست ساخته شده است كه كمبود كلاژن را جبران كرده و سبب میشود پوست جوانتر شود.
سرامید
سرامیدهای به دست آمده از برنج، توانایی پوست را درنگهداری آب افزایش داده، از لایه شاخی پوست حفاظت كرده و آن را تقویت می كند. همچنین این ماده از تشكیل چرو كهای ریز جلوگیری می نماید.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران