خانه | اخبار برندها | بیستمین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دبی
بیستمین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دبی

بیستمین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دبی

  The 20th Edition of Beautyworld Middle East 2015
بزرگترین نمایشگاه تجارت بین المللی محصولات زیبایی، مو، عطرو تندرستی در خاورمیانه

در بیستمین نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دبی بیشتر نمایندگی های معتبر جهان در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی مشارکت نموده اند و به همین دلیل این نمایشگاه رویدادی جهانی و تجارتی فوق العاده  را در زمینه محصولات زیبایی، سلامتی، عطر و مو فراهم نموده است.

برگزاری این نمایشگاه در سال 2014 با حضور 1368 غرفه دار از 52 کشورجهان، به خوبی نقش کلیدی آن را در رسیدن به بازارهای متنوع در سراسر منطقه اثبات می کند. مشارکت بین المللی غرفه داران و برندهای مختلف تا حد زیادی نمایانگر فرصت باور نکردنی ارائه شده دراین نمایشگاه جهت ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی با حجم انبوهی از بازدید کنندگان وهمچنین ارتباط با تولید کننده های معروف و تعیین کننده در زمینه این محصولات می باشد.

موضوعات نمایشگاه شامل:
تجهیزات آرایشی:
تجهیزات مورد نیاز آرایشگاه ها مانند مبلمان و غیره.
لوازم و مواد آرایشگری مانند: انواع برس ، گیره ، سشوار و …
فروشندگان عمده و مارک های معروف
مو و اکستنشن:
اکستنشن ، انواع کلاگیس ، مدل های آموزشی و مژه مصنوعی
مواد و لوازم جهت صاف کردن مو
انواع شامپو  ، نرم کننده ، حالت دهنده و غیره ..
لوازم آرایشی و بهداشتی :
لوازم و محصولات آرایش صورت و گریم
انواع لاک ، طراحی ناخن ، لوازم مانیکور  و پدیکور و کاشت ناخن
آرایش دایمی ( تاتو)
انواع کرم و لوسیون
محصولات بهداشتی
عطر و ادکلن
اِسپا و سالن های تندرستی:
محصولات آرایشی و بهداشتی لوکس
تجهیزات اِسپا
تولید محصولات آرایشی و بهداشتی:
ماشین آلات و مواد اولیه
بسته بندی
نشریات ، سازمان ها و آموزشگاه ها 

محصولات آرایشی و بهداشتی به چند بخش تخصصی مراقبت از مو، مراقبت از پوست، عطر، ماشین آلات، بسته بندی، تجهیزات حرفه ای و غیره تقسیم می شود و شما در این نمایشگاه می توانید افراد متخصص در بخش های مختلف را پیدا کنید. در واقع هیچ جایگزینی نمی تواند با این میزان صرف وقت و هزینه تا این اندازه اطلاعات و فرصت تجاری در ارتباط با برندهای معتبر جهان را در اختیار شما قرار دهد.

 m4_98914

این نمایشگاه آخرین رویکردهای جهانی در زمینه آرایشی و بهداشتی را ارائه می دهد که خط مشی بخش زیبایی و سلامت را در آینده شکل می دهد و برگزارکنندگان این نمایشگاه وعده داده اند که این نمایشگاه امسال بزرگتر وموفق تراز همیشه برگزار گردد.

نمایشگاه Beautyworld خاورمیانه بزرگترین نمایشگاه تجاری و بین المللی محصولات آرایش و بهداشتی در خاورمیانه و یکی از 5 نمایشگاه برتر در این زمینه در سراسر جهان می باشد. در حال حاضر، بیستمین سال برگزاری این نمایشگاه با ارائه محصولات و برندهای جهانی نقشی حیاتی را در رشد و توسعه صنعت ایفا می نماید.

با “ای بی کالا” همراه باشید تا در نوشته های آتی با سفر به این نمایشگاه بهمراه گزارش تصویری به جزییات و حواشی آن بپردازیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*