خانه | سلامت | بیماری کوپروز پوست را بشناسیم!
بیماری کوپروز پوست را بشناسیم!

بیماری کوپروز پوست را بشناسیم!

کوپروز
بیماری که در آن روی پوست به دلیل وجود مویر گهای گشاد و منبسط، لکه های قرمز پیدا میشود. دلیل اصلی این بیماری خاصیت ارتجاعی ضعیف دیواره مویر گهاست.
پوست چگونه به این بیماری مبتلا می شود؟
معمولا زمانی که جریان قوی و ناگهانی خون به پوست میرسد، مویر گهای سطح آن، منبسط شده تا خون از آ نها گذر کند، سپس مویر گها جمع شده و دوباره به حالت طبیعی باز می گردند.
زمانی که خاصیت ارتجاعی دیواره مویر گها کم شده یا تضعیف شده باشد، این مویر گها پس از عبور خون دوباره جمع نمی شوند و به حالت عادی باز نمی گردند. درنتیجه این مویر گهای منبسط شده به صورت لکه های قرمز رنگ روی گونه ها، بینی، چانه و پیشانی دیده می شوند.
چه افرادی به این بیماری مبتلا می شوند؟
تمامی افراد 20 تا 70 سال ممکن است به این بیماری مبتلا شوند، اما افرادی که ساختار پوست آ نها نازک و حساس بوده و دیواره مویر گهای آن تضعیف شده باشد، با قرارگرفتن در معرض باد، سرما و گرمای شدید، می توانند به این بیماری مبتلا شوند.
ولی احتمال بروز آن در افرادی که پوست روشنی دارند و پوستشان به راحتی قرمز میشود بیشتر است. از سوی دیگر زنان بیش از مردان به این ناراحتی دچار می شوند.

Catalogue_95_03_04-126کرم کوپروز  Ref:3110
در صورتی که مویر گهای پوست صورت کاملا واضح و قرمز رنگ دیده شود، استفاده از این کرم توصیه می شود. عصاره های گیاهی به کار رفته در این کرم با بهبود خاصیت ارتجاعی دیواره مویر گها، سبب می گردد که ر گهای خونی منبسط شده، دوباره جمع و باریک شود، بنابراین گردش خون در پوست بهبود یافته و نفوذپذیری دیواره مویر گها را کاهش پیدا میکند.
روش استفاده: هر روز صبح و عصر پوست را تمیز کرده سپس کرم را فقط به ناحیه بیمار پوست بزنید و به آرامی ماساژ دهید و بعد از کرم مناسب استفاده کنید.
نکته: با استفاده مکرر از این کرم لکه قرمز روی پوست کم میشود.

Catalogue_95_03_04-125آمپول ضد استرس و مخصوص سم زدايي 
محافظت از سلول ها با مقابله در برابر استرس محيطي اين آمپول حاوي ™ Purisoft , است كه عاملي فيتو فعال است كه خاصيت ضداسترس دارد. اين ماده لايه محافظي روي پوست كشيده كه اثر مضر محيط را كه سبب پيري زودرس است، دفع مي كند. اين آمپول آلودگي هاي پوست كه در سطح و چه در سطح سلولي را پاك مي كند و لايه طبيعي ضد آلودگي براي محافظ از پوست روي آن ميسازد.

Catalogue_95_03_04-124آمپول محافظت سلولی و  DNA 

محافظت کننده ایده آل سلولها و همچنین DNA به کمک ترکیب نوآورانه ماده دارویی CELLIGENT . آسیب ها و معضلات سلولی ترمیم کرده و نیز اثرات پرتوهای فرابنفش به طرز چشمگیری کاهش پیدا میکند. این آمپول روغنی، همزمان تجدید حیات و ترمیم طبیعی پوست را ممکن و پوست را به طور ویژه ای مرطوب و تقویت میکند.

برچسب های درمانی کوپروز 
برچسب ها با توجه به آناتومی صورت برای گونه های راست و چپ ساخته شده اند و مواد درون آ نها فعال است. این برچسب ها یک بار مصرف بوده و اثر آنها بلافاصله بعد از استفاده قابل ملاحظه است. به دلیل تخصصی بودن روش استفاده این محصول، استفاده از آن تنها تحت نظارت متخصص و در کلینیکهای زیبایی توصیه میگردد.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران