خانه | سلامت | با محصولات GOLDENجوان بمانید.
با محصولات GOLDENجوان بمانید.
image description

با محصولات GOLDENجوان بمانید.

Catalogue_95_03_04-29کرم طلایی روز خاویار -Ref:3293
این کرم مخملی روز، حاوی ترکیبی از عوامل فعال طلا و خاویار است. کرمی ایده آل است که با از دست رفتن رطوبت پوست از طریق تبخیر مبارزه میک‌ند، به طور بنیادی آن را بازسازی و همزمان ساختار پوست را محکم میکند. افتادگی پوست به وضوح کاهش می یابد. شفافیت و رنگ طبیعی پوست را به آن باز میگرداند.
نکته: مناسب برای افراد 30 سال به بالا
روش استفاده: صبح ها بعد از استفاده آمپول طلایی، سرم یا ژل 24 ساعته خاویار آن را به پوست بمالید و به آرامی پوست را ماساژ دهید. به دلیل جذب سریع، این کرم زیرساز مناسبی برای آرایش است.

Catalogue_95_03_04-30کرم طلایی شب خاویار -Ref:3294
هدف این کرم مغذی، بازسازی و تجدید سلولهای پوست است. ترکیب عوامل فعال طلا و خاویار کمبود رطوبت لایه اپیدرم پوست را جبران میکند. بنابراین میزان رطوبت طبیعی درون پوست بهبود پیدا میکند. علاوه بر این خواص بازسازی کننده، این کرم پوست را لطیف و ساختار آن را سفت میکند.
نکته: برای افراد میانسال مناسب است.
روش استفاده: پس از استفاده از آمپول طلایی خاویار یا ژل طلایی 24 ساعته بر روی پوست بمالید و به آرامی آن را بر روی پوست ماساژ دهید.

Catalogue_95_03_04-31ژل طلایی دور چشم خاویار -Ref:3287
به دلیل خاصیت سفت کنندگی فوری و قوی پولان ، از آن در این ژل خاص در ترکیب با خاویار و عسل استفاده شده است. این ترکیب به پوست خسته دور چشم آرامش می بخشد. بافت خنک و احیاءکننده این ژل، به پوست حداکثر رطوبت را داده ، ورم پلکها را ازبین می برد در نتیجه پوست ناحیه دور چشم به وضوح سفت و باطراوت و با درخشش یک پوست جوان خواهد شد.
نکته: این ژل مانند بوتاکس عمل کرده و اثری فوری دارد. بهترین زمان استفاده از این ژل صبح است چون غدد لنفاوی صبح ها بیشتر فعال هستند.

کانالهای انرژی بدن به خاطر افکار و احساسات منفی بسته میشود و سبب بروز مشکلات در پوست ما میگردند. طلا با دارا بودن ذخایر انرژی غنی به رفع این مشکلکمک میکند. با ماساژ با پودر طلا و قرار دادن آن بر روی کاناضلهای انرژی، جریان انرژی در بدن دوباره برقرار میشود. در نتیجه طراوت و نشاط بدن افزایش پیدا کرده و زیبایی و رنگ طبیعی پوست را به آن باز میگرداند.

Catalogue_95_03_04-32ماسک الیاف کلاژن به همراه خاویار-Ref:3254
با افزایش سن خاصیت ارتجاعی پوست کاهش می یابد و ترکیب کلاژن آن

به هم می خورد. آنزیمهای پوست خوب کار نمی کند. در نتیجه باید کلاژن مورد نیاز به پوست برسد تا خاصیت ارتجاعی خود راباز یابد.
کلاژن یکی از مهمترین مواد آلی جهت استفاده های پزشکی است که دارای خواص زیر می باشد:
*آبرسان
*صاف کننده
*ضدحساسیت
*تسریع کننده بهبود زخم
*نگهدارنده رطوبت
*ضد سوزش
ترکیب آلی MATRICOL یکی از بهترین محصولات مراقبت از پوست است که از کلاژن خالص به دست می آید. ماتریکس حیاتی MATRICOL محصولی عالی و مخصوص پوست است که از رشته های خالص کلاژن ساخته شده است. ماسکهای MATRICOL حاوی 95 % کلاژن خالص گاوی است که با خشک کردن به صورت شبکه آلی ساخته می شوند. لازم به ذکر است کلاژن گاوی خصوصیاتی بسیار نزدیک به کلاژن انسانی دارد.
مواد درون این ماسک خشک و غیر فعال هستند و ظاهر این ماسک به صورت یک ورق کاغذ است.
کلاژن آن با روش FREEZ- DRIED خشک و نگه داری می شود.
این ماسک دو اثر دارد:
اثر فوری: پوست را سفت میکند. قادر است 3 برابر وزن خود رطوبت جذب کند. قدرت آبرسانی بسیار بالایی دارد، در نتیجه رطوبت بسیار زیادی به پوست می رسد که پوست در مقابل آن عکس العمل جالبی نشان می دهد، بدین صورت که با رطوبت اضافی درون پوست مقابله میکند. پوست را از درون به طرف لایه خارجی فشار میدهد، در نتیجه پوست بالا رفته و کشیده میشود.
اثر طولانی: مواد بیوتین، زینک، منیزیم، ویتامی نهای A و D ، امگا 6 و امگا 3، فسفر، چربی، ید، اسید اوریک 29 % و اسید پالمیتیک 21 % را به پوست میدهد که میزان نگهداری این مواد اثر بخش درون پوست، بستگی به نوع پوست فرد دارد که معمولا این مدت بین 3 روز تا یک هفته متغیر است.
روش استفاده:
1. ابتدا ماسک را که به صورت یک ورق است در جهت عمودی تا زده و جای چشم ها، بینی و دهان فرد را روی آن علامت می زنیم. سپس در محل علامت زده شده، برشی افقی ایجاد می کنیم و نیز در قسمت روی گردن هم برشی کوچک برای تنفس راحت تر ایجاد میکنیم.
2. یک کاسه آب یا محلول لوسیون بلوث lotion Bleuet پرکرده و اسفنجی را به آن آغشته کرده و روی ماسک میزنیم تا کاملا خیس شود و به حالت پارچه ای بسیار نرم درآید.
« اگر این کار را با برس انجام دهیم، راحتتر بوده و مواد کمتری مصرف میشود. »
3. بعد از 15 الی 30 دقیقه آن را از روی صورت بر میداریم.
4. میتوانید بعد از برداشتن ماسک از روی صورت آن را روی دست ها قرار داده و از آن به عنوان ماسک دست نیز استفاده کنید.
نکته: تأثیر ماسک های خشک بالاتر از ماسکهای خیس است، چون مواد درون ماسکهای خشک تا زمان استفاده غیر فعال هستند.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران