خانه | سلامت | خواص محصولات دور چشم TIME CONTROL
خواص محصولات دور چشم TIME CONTROL

خواص محصولات دور چشم TIME CONTROL

در سیستم نوآورانه در مراقبت از پوست، پوست دور چشم، که از نظر ساختار با پوست بقیه قسمتهای صورت تفاوت دارد، باید بامحصولاتی درمان شود که به طور اختصاصی فقط برای آن ناحیه ساخته شده اند.
محصولات دور چشم etre belle با ترکیب عاملهای فعال Agireline پپتیدی و Syncoll با علائم پیری دور چشم مقابله می کند و پوست دور چشم را مستحکم، صاف و نرم و روشن می کند و آرامش و شادابی را به آن باز میگرداند.

4کرم دورچشم با SPF10
کرم صاف کننده چروک دور چشم که باعث از بین رفتن اثرات خستگی، سیاهی، گودی وافتادگی پوست دور چشم میگردد. این محصول فرآیند ترمیم طبیعی پوست و تولید کلاژن را تسریع کرده و به ذخیره سازی مواد لازم در پوست کمک می کند. پس از مدت کوتاهی پوست سفت تر و رنگ آن یکدست شده و حلقه های تیره دور چشم به وضوح کم رنگتر می شوند. میکرو رنگدانه های روشن موجود در این کرم باعث می شود تیرگی های دور چشم روشن شده و خطوط را کاهش می دهد.

 

5کرم دور چشم تایم کنترل 
صاف کننده پوست، از بین برنده خطوط اطراف چشم با تکنولوژی ترمیم قدرتمند. که از کاهش لطافت پلکها و به وجود آمدن چین و چروک جلوگیری می کند.
روش استفاده: هر روز صبح و شب، بعد از استفاده از ژل دور چشم  3520 :Ref مقدار کمی از این کرم را بر  آرامی ماساژ دهید.

 

6ژل دورچشم 
ژلی برای مقابله با پف و خشکی پوست دور چشم. این ژل طراوت بخش و سفت کننده، با علائم پیری مبارزه می کند. بلافاصله پس از استفاده از آن، پوست اطراف چشم جوان تر و درخشانتر به نظر می رسد. ناحیه دور چشم کاملا صاف و یکدست شده است. عوامل فعال موجود در ژل، تاثیر کرم دور چشم را که قبل از آن استفاده شده، تقویت میکند.

 

7ماسک دور چشم 
زمانی که شما خسته و مضطرب هستید و پوست شما تحت تاثیر عوارض آن قرار دارد. این ماسک ضد چروک با تکنولوژی ترمیم به کمک شما می آید فرمولاسیون متفاوت آن سبب می شود که پوست دور چشم مستحکم، شاداب و جوان شده و بلافاصله خطوط دورچشم کاهش یابد.
طرز استفاده: 2- 3 بار در هفته بر روی پوست تمیز بمالید و اجازه دهید 10 – 15 دقیقه باقی بماند. سپس باقی مانده ماسک را با یک پد مرطوب، تمیز کنید.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران