خانه | سلامت | خواص hyaluronic3 بر روی پوست شما!
خواص hyaluronic3 بر روی پوست شما!

خواص hyaluronic3 بر روی پوست شما!

خواص ویژه سری هیالورونیک اثر سه گانه:
1-پوست را آبرسانی ،صاف وسفت می کند.
2-اثر لیفتینگ فوری وبادوام
3-لیفت پوست صورت بدون نیاز به جراحی
4-محصولاتی کاملا سازگار با پوست
5-فاقد ماده شیمیایی پارابن ومشتقات PEG وفاقد روغنهای معدنی
6-بدون ایجاد حساسیت
برای مقابله با پیری پوست etre belle سیستم نوینی حاوی عوامل فعال سه گانه اسید هیالورونیک وفاکتورهای فعال زیستی ساخته است.
عوامل فعال هیالورونیک اثر سه گانه:
اسید هیالورونیک
اسید هیالورونیک به طور طبیعی در بافت ها و مایعات مختلف بدن مثل اشک چشم، غضروف مفاصل و به ویژه پوست وجود دارد. در پوست ملکولهای اسید هیالورونیک جزء اصلی ماده پر کننده بین سلولهای پوست را تشکیل می دهد. همچنین اسید هیالورونیک مسئول خصوصیات فیزیکی پوست از قبیل مقاومت کششی وخاصیت ارتجاعی است، از دست دادن این ماده پرکننده سبب می شود پوست حجم وروشنی خود ازدست داده ونهایتا به تشکیل چین وچروک در پوست می انجامد.
اسید هیالورونیک مانند یک رشته مروارید طولانی است که طول این ” زنجیرهای اسید هیالورونیک” قدرت نفوذ آنرا تعیین می کند. اسید هیالورونیک را می توان به وزن مولکولی بالا و پایین تقسیم کرد.
ویژگی ها وتاثیرات:
قابلیت جذب آب اسید هیالورونیک ازهر ترکیب پلیمری طبیعی یا مصنوعی شناخته شده بیشتر است.یک گرم اسید هیالورونیک می تواند تا 3 لیتر آب جذب کند.به خاطر جذب بالایی که دارد اسیدهیالورونیک مثل یک نگهدارنده رطوبت در پوست عمل کرده ورنگ وخاصیت ارتجاعی پوست راحفظ می کند.علاوه بر این مانند بیشتر پلی ساکاریدها خاصیت یک رادیکال آزاد تمیز کننده را داشته وسوزش پوست واثرات مخرب محیط زیست را کاهش می دهد.
اسید هیالورونیک با وزن مولکولی بالا:
* آبرسان قوی
* لایه نازکی بر روی پوست تشکیل می دهد که البته مانع تنفس پوست نشده واجازه گردش هوا ونفوذ نور را می دهد.
* بر روی پوست به عنوان لایه محافظ عمل می کند.
* اثر فوری دارد به دلیل قدرت جذب رطوبت، چروکها را از داخل پوست به سمت خارج می راند.(پر می کند)
* پوست را صاف و انعطاف پذیر می کند.
* بالاترین قدرت نفوذ در پوست را دارد که با قرارگرفتن در سیستم حمل ونقل به عنوان حامل عمل کرده وبه لایه های زیرین نفوذ می کند.
* خاصیت ارتجاعی ورنگ پوست را بهبود می بخشد.
* مخزنهای نگهدارنده آب درون سلولی را احیا می کند.
* مخزنهای نگهدارنده رطوبت در پوست ، به وجود می آورد.
* چروکها از داخل پر کرده وبا هل دادن پوست به سمت خارج آنها را از بین می برد.
اسید هیالورونیک با وزن مولکولی پایین:
* مولکولهای این ترکیب اسیدهیالورونیک کوچکتر بوده وبنابراین از جدار سلولی پوست عبور کرده وبه لایه های زیرین نفوذ می کند.
* به عنوان مخزن آب عمل می کند.
* سیستم نگهداری آب درون سلولی احیا می کند.
* چروکها را از درون پر می کند وبه سمت خارج می راند.
بسته پوستی اسید هیالورونیکاین سری محصولات با ترکیب سه مدل اسید هیالورونیک اثر لیفت وپرکنندگی قوی داشته وروش جایگزین درمان چروکهای پوست(تزریق بوتاکس…)می باشد.
Quick lift™
Quick lift™پلیمر زانتان است که بر اساس گلوکز(پلی ساکاریدها) شکل گرفته است.
برروی پوست شبکه ای سفت کننده نامرئی ونفوذ پذیر می سازد وخصوصیت اصلی این عامل قدرت جذب آب بسیار بالای آن می باشد. به دلیل فشار سطحی بالایی که دارد Quick lift™ شبکه نا مرئی رطوبت برروی پوست تشکیل می دهد وخطوط ظریف وچروکهای پوست را سریعا صاف می کند.این عامل همانند پوست میوه عمل می کند که از شکر ساخته شده پوست را سفت کرده وبه آن طراوت وسر زندگی می دهد.
جلبکهای قهوه ای
این جلبکها متعلق به دسته جلبکهای قهوه ای هستند که حاوی مقدار زیادی از عناصر رشد بدن، مواد معدنی، ویتامین ها و پروتئین می باشند.
•آب رسانی
•افزایش خاصیت ارتجاعی در لایه شاخی پوست
•تحریک کردن متابولیسم
روغن Sea Buckthorn
میوه Sea Buckthorn سرشار از ویتامین ها (به خصوص ویتامین C) است. بنابراین به عنوان مکمل غذایی به صورت آب میوه یا نوشیدنی بسیار پرطرفدار است. روغنی که از دانه های آن بدست می آید، سرشار از اسیدهای چرب ضروری برای بدن از قبیل اسید linoleic و Beta-carotene است. علاوه بر این، روغن Sea Buckthorn درمان زخم ها را تسریع می کند.
•ترمیم کننده زخم و التیام بخش است.
•پوست را انعطاف پذیر و نرم نگه می دارد.
•برای درمان اگزما از آن استفاده می شود.
Squalane
روغن شفاف که از دانه های زیتون و جوانه گندم به دست می آید. بسیار با پوست سازگار است و مهم ترین خصوصیت این روغن جذب سریع آن به وسیله پوست می باشد. پوست زبر و ترک خورده را صاف کرده، خشکی و احساس خارش پوست را برطرف می کند.
روغن جوجوبا
این روغن از میوه گیاه همیشه سبز جوجوبا که شبیه زیتون است، به دست می آید. این گیاه وحشی در مناطق خشک کالیفرنیا، آریزونا و مکزیک میروید. جوجوبا موم مایعی است که تا حدود 300 درجه سانتیگراد مقاومت حرارتی داشته و فاسد نمی شود. می توان از آن در امولسیون های مخصوص حفاظت از پوست استفاده کرد. پوست را مخملی و نرم کرده و در برابر تاثیرات محیط از آن محافظت می کند.
روغن هسته انگور
این روغن با ارزش از هسته انگور به دست می آید. پلی فنول بالا و دارا بودن توکوفرول( ویتامینE) از آن آنتی اکسیدانی استثنایی می سازد که از غشای سلولی محافظت می کند. حاوی بیش از 90% اسید چرب اشباع نشده و حداکثر 70% اسید ضروری linoelic است.
سایر عوامل فعال عبارتند از: ویتامین های E,A,c مواد معدنی و عناصر کمیاب.
Eyeseryl™
این پپتید اثری تخلیه کننده دارد که پف زیر چشم را کم کرده و حلقه های تیره دور آن را روشن می کند. ضمنا خاصیت ارتجاعی و رطوبت پوست را تامین می کند.
جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران