خانه | سلامت | درمان قطعی جوش، چربی اضافی و التهاب پوست با عصاره های گیاهی و ویتامین ها
درمان قطعی جوش، چربی اضافی و التهاب پوست با عصاره های گیاهی و ویتامین ها

درمان قطعی جوش، چربی اضافی و التهاب پوست با عصاره های گیاهی و ویتامین ها

Catalogue_95_03_04-141ژل پاک کننده  Intensive care
این ژل یک پاک کننده ملایم با خاصیت آنتی باکتریال است.
پوست را مرطوب کرده و آن را برای استفاده از محصولات سری درمانی Pure Intense آماده می کند.
روش استفاده: هر روز صبح و عصر روی پوست مرطوب مالیده و خوب ماساژ دهید تا کاملاً کف کند، سپس با آب بشوئید.
این ژل پاک کننده، اولین مرحله ی درمانی جهت آماده سازی پوست برای مصرف محصولات سری Purity Intense بوده و بهترین پیش زمینه برای پیلینگ های آنزیمی ، ماسک و تونیک می باشد. حتماً پس از شستشو، پوست را با کرم 24 ساعته یا محلول قوی ضد آکنه و التهاب  به آرامی ماساژ دهید. این ژل پاک کننده آرایش بسیار قوی، برای پوست صورت می باشد
توجه: استفاده از این محصول برای ناحیه دور چشم ممنوع می باشد.

Catalogue_95_03_04-142تونیک طراوت بخش  Intensive care 
این ژل- تونیک باعث طراوت پوست شده، خاصیت آرام بخش، آنتی باکتریال داشته و منافذ پوست را پاکسازی می کند. این محصول ساختار پوست را قوی ، صاف و سفت می کند.
روش استفاده: روزانه صبح و عصر روی پوست مرطوب مالیده ، به آرامی ماساژ داده تا جذب شود.
بهتر است این تونیک را بعد از استفاده از ژل پاک کننده  و پیلینگ آنزیمی+ ماسک حتماً مصرف کنید.

Catalogue_95_03_04-143پیلینگ آنزیمی + ماسک  Intensive care
این کرم لایه بردار با داشتن عوامل پروتئولیتیک و ضد باکتری بسیار اثر بخش بوده، و با کنترل کردن ترشح غدد سپوم نقش مهمی در کاهش جوش و آکنه دارد. نتیجه این پیلینگ پوست را کاملاٌ پاکسازی کرده و آن را شفاف و درخشان می کند.
روش استفاده: بسته به شرایط پوست، هفته ای 2 الی 3 مرتبه بعد از ژل پاک کننده شستشوی پوست صورت با ژل اگر بخواهید بعنوان پیلینگ مصرف کنید ،ابتدا دستان خود را مرطوب کرده و با حرکات دورانی کرم را بر روی پوست به آرامی یک تا دو دقیقه ماساژ دهید.
اگر می خواهید به عنوان ماسک آنزیمی استفاده کنید، حدودا 5 الی 15 دقیقه روی پوست بگذارید. سپس کاملاً با آب بشورید. و بعد برای نتیجه بهتر پوست را با تونیک طراوات بخش پاک کرده، سپس از کرم یا استفاده کنید.

Catalogue_95_03_04-144ژل تمیز کننده  Intensive care
این ژل دارای خاصیت روشن کنندگی است و مواد فعال درون این محصول، چربی پوست را به حد تعادل می رساند، بدون اینکه پوست را خشک کند.
روش استفاده: در طول روز چندین بار به پوست صورت بزنید.

Catalogue_95_03_04-145کرم 24 ساعته  Intensive care
کرم ملایم 24 ساعته ، با تاثیر سریع ، جهت درمان روزانه پوست های چرب طراحی شده است که با دارا بودن خاصیت ضد باکتری، منافذ باز آن را جمع، از پوست در برابر لکه محافظت کرده ، باعث درخشندگی و شفافیت دائمی آن می گردد.
روش استفاده: صبح و عصر بعد از شستشوی پوست با ژل پا ک‌کننده  Intensive care و سپس تونیک طراوت بخش  Intensive care ، بر روی پوست زده و به آرامی ماساژ دهید.
این کرم بخصوص مناسب برای پوست های چرب و ملتهب می باشد و بهتر است همراه با پیلینگ آنزیمی + ماسک
استفاده شود. این کرم برای زیر آرایش نیز بسیار مناسب است.

 Catalogue_95_03_04-147ماسک پودری ضدجوش  Intensive care
این ماسک چربی پوست را تنظیم کرده و از التهاب آن میک‌اهد و با داشتن روغن درخت چای، صورت را ضدعفونی و جوشهای آن را خشک کرده و از بین میبرد. مناسب برای پوستهای جوش دار، چرب و مختلط روش استفاده: هر بسته را با 90 میلی لیتر آب مخلوط کرده تا شبیه به آدامس یا خمیر شود. سپس روی پوست بمالید. اجازه دهید برای مدت 20 دقیقه بر روی پوست باقی بماند، سپس آن را از روی پوست برداشته، مواد باقی مانده را بر روی پوست ماساژ می دهیم تا جذب گردد.

Catalogue_95_03_04-148آمپول   SK10

کنسانتره گیاهی و نیز ترکیب آنتی لاکتریال گوگرد، به منظور درمان سریع و قدرتمند پوست های آسیب دیده و مریض. این آمپول مقدار اسید محافظت کننده پوست، که آسیب دیده و مختل شده را به حالت نرمال و تاثیرگذار بر می گرداند. همزمان به تصفیه و پاکیزگی منافذ پوستی کمک کرده، آلانتوین به کار رفته در این آمپول )ماده طبیعی که به رشد دوباره سلول های پوستی کمک فراوانی میکند.( به پوست آرامش بخشیده و قرمزی ها و سوزش های پوستی را التیام می بخشد.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران