خانه | سبک زندگی | خانواده | رفتار مناسب با خانم ها در دوران قاعدگی-2
رفتار مناسب با خانم ها در دوران قاعدگی-2

رفتار مناسب با خانم ها در دوران قاعدگی-2

به او گوش کنید، حتی اگر خیلی‌ واضحه که حرفش درست نیست. مثلا وقتی‌ داره از چیزی یا کسی‌ شکایت میکنه که قبلا هیچ مشکلی‌ باهاش نداشته و حالا یک دفعه اصلا تحملش رو نداره.

 

به خودتان نگیرید! به دلیل احساس عجز و درماندگی‌ای که در این زمان دارد، ممکن است انتقادات زیادی در مورد رابطه تان به شما بکند. بهترین دفاعی که میتوانید بکنید این است که با حفظ آرامش بگویید

درک می‌کنم، میفهمم،… اما در واقع چیزی که شما درک می‌کنید این است که شما همان شخص قبل از سندرم هستید که دوستتان میداشت و از بودن با شما لذت می‌برد و تغییرات در نظرش در مورد شما احتمالاً موقتی است.

 

lonely girl lovelyدلسوزی! به زمانی‌ فکر کنید که به دلیل کم خوابی‌ یا حتی مریضی یا درد، تحریک پذیر و بی‌ حوصله شده اید‌. حالا بهتر می توانید او را درک کنید. خودتان را جای او بگذارید، حالتی‌  شبیه به احساس  پرخاشگری  و یا خشم که احتمالاً در زمان بلوغ، آن را تجربه کرده اید‌.

 

با گذشت باشید و ابراز علاقه بیشتری نشان بدهید‌. در زمان سندرم پیش از قاعدگی، احساس نا امنی‌ به سراغش می‌‌آید و این پتانسیل وجود دارد که چرخه باز خورد منفی‌ اتفاق بیفتد به این ترتیب که:

به دلیل احساس نا امنی‌، زود رنج و تند مزاج است که باعث می شود شما نخواهید زیاد اطرافش باشید. این رفتار شما خودش تایید نا امنی‌ برای او می شود. سعی‌ کنید از او تعریف کنید و با او مهربان تر باشید حتی اگر احساس می‌کنید دارد هفته شما را تباه می‌کند.

 

نکاتی که آقایان باید بدانند !

 حتی اگر زنی در طول عادت‌ماهیانه خود هیچ علائمی نداشته باشد، باز هم کمک کردن و آرامش دادن به او فوق‌العاده است.

 فقط با او حرف بزنید و از موضوعات بحث‌برانگیز خودداری کنید. صرفنظر از حسی که دارد، کمک کردن به او برایش لذت‌بخش است.

 باعث لبخند او شوید. یک جوک یا داستان خنده‌دار برایش تعریف کنید تا حالش بهتر شود.

 سعی نکنید در هر موقعیتی درمورد عادت‌ماهیانه او حرف بزنید. طبیعی رفتار کنید ولی طوری رفتار کنید که بداند هر وقت نیاز داشت پیشش هستید.

 گاهی‌اوقات بیرون رفتن برایش سخت می‌شود. ولی بد نیست رستورانی رزرو کنید و برای شام او را بیرون ببرید. این کار می‌تواند برایش لذت‌بخش بوده و فکرش را از موضوع پرت کند.

 کارهایی که دوست دارد را انجام دهید. اگر برای غذا خوردن بیرون می‌روید، اجازه دهید او رستوران را انتخاب کند یا اگر می‌خواهید به سینما بروید بگذارید او بگوید که دوست دارد چه فیلمی ببیند.

 فقط بغل کردن او و خواباندن او در آغوشتان به او احساس آرامش می‌دهد. مهربانی کردن با او باعث می‌شود حسی فوق‌العاده پیدا کند.

 اگر خواست درمورد آن با  شما حرف بزند، حرف‌های تند و تلخ به او نزنید.

 اگر مطمئن نیستید که پریود شده است یا نه، بهتر است از او نپرسید. مطمئن شوید که با شما راحت است و اگر بپرسید از دستتان ناراحت نمی‌شود.

هر روز می تونه لاولی باشه، بیش از 35 سال همراهی با خانواده افتخار لاولی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*