خانه | سلامت | زیبایی بدون جراحی با طلا و خاویار
زیبایی بدون جراحی با طلا و خاویار

زیبایی بدون جراحی با طلا و خاویار

Catalogue_95_03_04-23کرم طلایی تمیزکننده خاویار – Ref:3290
این کرم تمیزک‌ننده حاوی خاویار و طلا، غلظتی ملایم دارد و قابل حل در آب می باشد. این کرم قادر است آرایش صورت، ذرات آلودگی و غبار را به آسانی و به سرعت از روی پوست کاملا پاک کند. پوست به نحو دلپذیری تمیز و آرام میشود.
روش استفاده: صبح و عصر روی پوست صورت و گردن بمالید. سپس با حرکات دایره ای آن را روی پوست ماساژ دهید. با آب نیم گرم یا کمپرس از روی پوست پاک کنید. ضروری است برای تنظیم PH پوست پس از آن از لوسیون طلایی خاویار استفاده کنید.

 

Catalogue_95_03_04-24لوسیون طلایی خاویار -Ref:3291
معجونی از خاویار و طلا که خاصیت شادابی و احیاءکنندگی دارد، PH پوست را به حالت نرمال بازگردانده و تأثیرپذیری پوست را برای جذب محصولاتی که بعد از آن استفاده می گردد، بالا می برد و نیز سلامت پوست را بهبود می بخشد. این لوسیون باقی مانده موادی را که با کرم تمیزک‌ننده طلایی پاک نشده، از روی پوست پاک میکند.
روش استفاده: صبح و عصر پس از تمیز کردن پوست با کرم طلایی تمیزکننده، تکه ای پنبه را به لوسیون آغشته کرده و با ملایمت روی صورت و گردن بمالید.

Catalogue_95_03_04-25سرم طلایی لیفتینگ خاویار -Ref:3296
سرمی با اثر لیفتینگ آنی، که با اولین استفاده پوست را آشکارا احیاء و صاف میکند.
ترکیب خاویار و طلای موجود در این سرم، پوست را بازسازی کرده و رطوبت مورد نیاز پوست را تامین میکند. این سرم عالی، زیرساز مناسبی برای آرایش بوده و بلافاصله پوست را جوانتر و سفت تر میکند.
نکته: این سرم برای افراد میانسال مناسب می باشد.
روش استفاده: هفته ای 2 الی 3 دفعه بر روی پوست تمیز بمالید. پس از این سرم استفاده از کرم طلایی روز خاویار ضروری است و پوست را با ملایمت با کرم ماساژ دهید.
توصیه: این سرم را برخی روزهای هفته استفاده کنید و زمانی که یک بسته تمام شد، آن را با ژل طلایی 24 ساعته خاویار- Ref:3292 جایگزین کنید.

Catalogue_95_03_04-27ژل طلایی ۲۴ ساعته خاویار-Ref:3292
این ژل منحصر به فرد بلافاصله به پوست رطوبت می دهد. خاویار و طلا بازسازی پوست را تحریک کرده و با فاکتورهای مرطوب کننده جدید، پوست را آبرسانی و رطوبت آن را حفظ میکند. پس از استفاده از این ژل پوست شما ساختاری سفت و بسیار لطیف پیدا میکند.
نکته: این ژل برای پوست هایی که به رطوبت بیشتری نیاز دارند، بسیار مناسب است.
روش استفاده: صبح و عصر روی پوست تمیز بمالید. ماساژ پوست با کرم طلایی روز یا شب خاویار بعد از استفاده از این ژل ضروری است.

Catalogue_95_03_04-26آمپول خاویار -Ref:4023
این آمپول نرم کننده، حاوی عوامل تثبیت کننده لایه اسیدی محافظ پوست است. عصاره خاویار و ویتامینها که سبب واکنش مثبت و سریع پوست می شوند، این آمپولها را بسیار مؤثر می کنند. این آمپول بسیار سریع هرگونه
افتادگی پوست را از بین برده و آن را سفت میکند.
نکته: این آمپول برای افراد میانسال با پوست شل و افتاده مناسب است.
نکته: نتیجه این آمپول بلافاصله پس از استفاده دیده می شود، بنابراین قبل از بیرون رفتن به خصوص در زمان هایی که مناسبتی خاص در پیش است، می توانید از این آمپول استفاده نمایید.
روش استفاده: آمپول را کف دستان خود خالی کرده و آنرا به صورت، گردن و ناحیه دکلته بمالید، سپس آنرا به آرامی روی پوست ماساژ دهید. این آمپول بلافاصله جذب می شود. سپس درمان را با استفاده از کرم مناسب ادامه دهید.
می توان از این آمپول برای دوره درمانی یا مصرف روزانه استفاده کرد. هر بسته شامل 7 آمپول و برای دو هفته استفاده مناسب است.

Catalogue_95_03_04-28آمپول طلايي خاويار – 4033 :Ref 

بازسازي و احيا كننده
اين آمپول حاوی تركيب ويژه اي از عوامل فعال بازسازي كننده مي باشد: خاويار كه حاوي عناصر ضروري و مواد معدني است، طلا و عسل كه متابوليسم پوست را تحريك كرده و عملكرد طبيعي پوست را بهبود مي دهند. اين
محصول همچنين داراي عامل فعال ®Matrixyl مي باشد كه توليد كلاژن و اسيد هيالورونيك را در پوست افزايش مي دهد. اين آمپول حداكثر مراقبت را از پوست هاي نيازمند به عمل مي آورد.

تفاوت آمپول و سرم و ژل:
سرم بیشتر برای استفاده روزانه است.
آمپول در موارد خاص مورد و به صورت دور های استفاده میشود.
ژل را بهتر است صبح استفاده کرد در حالی که بهترین زمان استفاده جذب آمپول شب است.
تذکر: به کار بردن آمپول، سرم یا ژل بدون استفاده از کرم پس از آن توصیه نمیشود.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران