خانه | دسته‌بندی نشده | زیبایی و طراوت با آلوئه ورا (1)
زیبایی  و طراوت با آلوئه ورا (1)

زیبایی و طراوت با آلوئه ورا (1)

آلوئه ورا
آلوئه ورا، گیاهی دایمی با گلهای زرد است که تنها بر گهای این گیاه ارزش دارویی دارند. جالب است بدانید ۹۶درصد ساختمان ژل آلوئه ورا از آب تشکیل شده است. پلی ساکاریدهای ژل آلوئه ورا قادر به کاهش و ترمیم التهاب هستند.
این ترکیب همچنین آنتی باکتری و ضدمیکروب بوده، دارای آنتی اکسیدانهایی در قالب ویتامینهای A ، B ، C ، E آمینواسید و اسیدهای چرب ضروری نیز میباشد. ژل آلوئه ورا دارای گلیکوپروتئین است که از تورم و درد جلوگیری کرده و روند بهبود را تسریع می بخشد.
مزایای آلوئه ورا
1. به علت داشتن کلاژن و ویتامین E خاصیت ارتجاعی و نرمی پوست را بهبود بخشیده و ذخیره رطوبت را در آن افزایش می دهد.
2. شدت رنگدانه های پوستی راکاهش داده بنابراین سبب کم رنگ شدن لکه های پوستی می شود و می تواند جوشهای سرسیاه را نیز از بین ببرد.
3. سلو لهای پوستی مرده را از بین می برد و سلو لهای جوان را جایگزین آن میکند، بنابراین پوست تازه و درخشان می شود.
4. این عصاره به ویژه برای مرطوب کردن پوست، احیاء تنفس سلولی و گردش خون مؤثر می باشد.
5. ترکهای پوستی، خشکی و اگزما را درمان می کند.
6. از آلوئه ورا به علت داشتن خواص ضد سوختگی می توان در کرم های ضدآفتاب نیز استفاده کرد.

3شیر پا ک‌کن ملایم آلوئه ورا  Ref:3127
مرطوب کننده و خنک‌کننده شیرپا ک‌کن بسیار ملایم برای تمیزکردن روزانه پوست حاوی عصاره آرا مبخش گل گندم. پوست را از آلودگی و حتی آرایش بسیار غلیظ به سادگی و با سرعت پاک می کند. پوست های خسته و حساس را طراوت بخشیده و آرام می کند.
مناسب برای تمام انواع پوست – قابل استفاده برای تمام سنین
روش استفاده: به ملایمت شیرپا ک‌کن را روی پوست ماساژ دهید و سپس با آب آن را بشویید. سپس برای تنظیم PH پوست، از لوسیون مرطوب کننده آلوئه ورا Ref:3116 استفاده کنید.

 

4ژل پا ک‌کننده آلوئه ورا Ref:3115
تمیزکننده بسیارملایم
این ژل ملایم که خاصیت قلیایی ندارد، بدون از بین بردن رطوبت پوست، منافذ آن را کاملاً تمیز کرده و با داشتن عصاره شکوفه لیمو، آرا مبخش و جمع کننده منافذ باز پوست بوده و رطوبت طبیعی آن را حفظ می کند و به دلیل  داشتن اوره، خارش پوستهای حساس را از بین برده و خاصیت ضدباکتری دارد.
مناسب برای تمام انواع پوست – قابل استفاده برای تمام سنین
روش استفاده: هر روز ژل را به پوست مرطوب بزنید و سپس با آب بشوئید. بعد برای تنظیم PH پوست، از لوسیون مرطوب کننده آلوئه ورا Ref:3116 استفاده کنید.

5لوسیون مرطوب کننده آلوئه ورا Ref:3116
بسیار ملایم و بدون الکل
لوسیونی مناسب برای همه انواع پوست به خصوص جهت پوستهای حساس، خشک و یا خسته. این لوسیون پوست را طراوت بخشیده و نرم می کند، رنگ آن را بهبود بخشیده و شبکه خسته پوست را احیاء و PH پوست را تنظیم می کند. به دلیل داشتن کلاژن و الاستین، خاصیت ارتجاعی پوست را بالا می برد.
روش استفاده: صبح و عصر بعد از تمیزکردن پوست با شیرپاک‌کن و ژل، تکه ای پنبه را به محلول آغشته و پوست را با آن پاک کنید. سپس با ضربه های نوک انگشت جذب آن را سریع و قویتر کنید و بعد از آن از کرم مناسب استفاده کنید.

 

6ژل مرطوب کننده قوی آلوئه ورا همراه با لیپوزوم Ref:3122
مرطوب کننده ای قوی
ژل صاف کننده، مرطوب کننده و بدون چربی، پوست را کشیده و آن را احیاء می کند. خاصیت ارتجاعی پوست را به طور قابل ملاحظه ای بهبود می بخشد. الاستین موجود در این ژل از تشکیل چروک و خطوط در پوست جلوگیری و آن را سفت می کند. درصورتی که رطوبت ناشی از کرم ها برای پوست شما کافی نیست، از این ژل قوی برای مرطوب کردن پوست استفاده کنید.
مناسب برای پوستهای خشک –
روش استفاده: ژل را صبح و عصر قبل از استفاده از کرم مناسب به پوست بمالید.

 

 7کرم ملایم آب رسان و ضدچروک آلوئه ورا 
ملایم و نرم کننده
کرم روز بسیار عالی و نرم کننده مناسب، حاوی شیر و عوامل فعال بیولوژیکی، از پوست در برابر خشکی و کمبود رطوبت حفاظت می کند و از تشکیل چروک و خطوط ریز در پوست جلوگیری می کند. از پوست در برابر رادیکالهای آزاد حفاظت می کند.
مناسب برای همه انواع پوست
روش استفاده: هر روز صبح به پوست بمالید.
نکته: اگر پوست شما رطوبت کافی ندارد، بهتر است قبل از کرم از ژل مرطوب کننده قوی آلوئه ورا استفاده کنید. این کار سبب می شود تأثیر کرم چندین برابر گردد.

8کرم مغذی تیموس آلوئه ورا 
کرم بازسازی کننده و مغذی
ترکیبی از آمین واسیدها، مواد معدنی، ویتامین E ، C و سویا که از پوست در برابر رادیکالهای آزاد حفاظت کرده، روند بازسازی پوست را بهبود بخشیده، ترمیم پوست را تسریع کرده و آن را نرم می کند. اسیدهای چرب آن از اگزما و پوسته پوسته شدن پوست جلوگیری می کند.
مناسب برای پوستهای خشک و خیلی خشک
روش استفاده: صبح یا شب به پوست بمالید.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران