خانه | سلامت | ضدچروک ها و سفت کننده پوست
ضدچروک ها و سفت کننده پوست

ضدچروک ها و سفت کننده پوست

الف ) ژل ضد چروک دائمی  

ژل ضد چروک  با داشتن ترکیبات موثر گیاهی راهی مناسب برای جلوگیری و از بین بردن چروک صورت و گردن می باشد. وجود ترکیب گلوکونولا کتون در ژل  علاوه بر تقویت سد دفاعی پوست ، باعث خنثی سازی رادیکال های آزاد می شود. این ترکیب علاوه بر این که مرطوب کننده می باشد، باعث جلوگیری از ایجاد چروک صورت و نیز از بین رفتن آن می شود .

ژل ضد چروک  دارای روغن آووکادو  Avocado oil  است که غنی از ویتامین های A , B, E و  همچنین مس می باشد. وجود آووکادو باعث می شود ژل ضد چروک  مرطوب کننده و تغذیه کننده مناسبی برای پوست باشد. همچنین باعث تحریک تولید کلاژن و خواص آنتی اکسیدان می شود.

ژل ضدچروک   علاوه بر ترکیبات ذکر شده به دلیل وجود ترکیب ماسلیگنان macelignan ، باعث افزایش حجم سلول های بافت چربی زیر پوست می شود. این عمل منجر به این می گردد که چین و چروک به صورت کاملا طبیعی از بین برود.

نحوه عملکرد:

-جلوگیری و از بین بردن چروک صورت

-تحریک تولید کلاژن

-آنتی اکسیدان قوی

-افزایش حجم سلولی های بافت چربی زیرپوست

-تقویت سد دفاعی پوست

-مرطوب کننده

– خنثی سازی رادیکال های آزاد

 

ب ) ژل ضد چروک فوری  

ژل ضد چروک فوری   دارای چندین ترکیب موثر از جمله : روغن جوانه گندم، کاسنی و صمغ درخت تارا است. ترکیب ماتریکسیل ساخت کلاژن پوست را تا 117 درصد افزایش داده و چین و چروک را به میزان 70 درصد تسطیح می کند. با وجود این ماده، روند پیر شدن پوست ضعیف شده و خصوصیات یک پوست جوان مجددا به دست می آید.

این ترکیب با تحریک فیبرو بلاست های درم، سنتز کلاژن و هیالورونیک اسید را افزایش می دهد. روغن جوانه گندم موجود در این ژل حاوی مقادیر بالایی لستین، اسیدهای چرب امگا 3 و 6 و ویتامین های A،E،D می باشد. این ماده باعث نوسازی پوست شده و جهت درمان خشکی و چین و چروک پوست به کار برده می شود.  علاوه بر آن خاصیت آنتی اکسیدانی قوی داشته و لسیتین آن باعث رفع خشکی پوست می گردد. ترکیبات پلی ساکاریدی خاص موجود در عصاره کاسنی و صمغ درخت تارا، پوست را به صورت مکانیکی لیفت کرده و چروک های ظریف را به سرعت برطرف می نماید. این ترکیبات باعث بهبود خواص بیوشیمیایی پوست می شوند. تاثیر لیفتینگ این شبکه، مکانیکی و فوری بوده و به همین دلیل نتیجه اثر پس از 1 ساعت قابل مشاهده است.

ژل ضد چروک   محصولی بسیار سبک و ملایم بوده که به سرعت در لایه های عمقی پوست نفوذ کرده و باعث محو شدن و از بین بردن فوری چروک های پوست می شود. این ژل می تواند به مدت حداقل 5 ساعت چروک را بپوشاند.

نحوه عملکرد:

بازسازی بافت میان سلولی

افزایش ساخت کلاژن

از بین برنده خطوط سطحی و عمیق پوست حداقل برای 5ساعت

آنتی اکسیدان قوی

ج ) ژل سفت کننده پوست صورت  

در کودکی پوست قابلیت ارتجاعی زیادی دارد. با افزایش سن قابلیت ارتجاعی پوست کاهش می یابد و چربی زیر پوستی کم می شود. به تدریج در پوست یک حالت جمع شدگی همراه چین و چروک ایجاد می شود که ظاهر پوست را تغییر می دهد. بافت اطراف چشم و فک پایین شل می شود و موجب می گردد که چهره فرد حالت نگران، خسته و اخمو پیدا کند.

عواملی چون کاهش وزن، استرس، در معرض آفتاب بودن، استفاده از الکل و سیگار و استعداد ژنتیکی در روند ایجاد تغییرات در چهره موثر می باشند. تماس با آفتاب از عوامل بسیار مهم در ایجاد این تغییرات می باشد به گونه ای که بسیاری از تغییرات پوستی که زمانی آن را به پیری طبیعی نسبت می دادند در حقیقت ناشی از تماس مداوم با آفتاب است.

 

نحوه عملکرد:

– بازیابی درخشش و شفافیت پوست

-از بین بردن نشانه های خستگی از چهره

-افزایش خاصیت ارتجاعی پوست و بهبود ساختار و انسجام پوست از طریق زمینه سازی برای اتصال بهتر لایه های پوست -افزایش سنتز کلاژن در پوست که به نوبه خود باعث کاهش چین و چروک می شود .

-افزایش مقاومت در برابر عوامل زیان آور خارجی

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران