خانه | سلامت | لیفتینگ و لایه برداری با محصولات TIME CONTROL
لیفتینگ و لایه برداری با محصولات TIME CONTROL

لیفتینگ و لایه برداری با محصولات TIME CONTROL

8آمپول لیفتینگ Botosyn 
این آمپول لیفتینگ با ترکیب عامل های فعال Argireline ، syn-ake و آنزیم % 10 تاثیر فوق العاده ای بر روی چین و چروک گذاشته و با استفاده مداوم ، خطوط بوجود آمده بر روی پوست ، بطور چشم گیری کاهش یافته و پوست کشیده و بسیار صاف می شود.
روش استفاده: آن را روی پوست صورت ، گردن و دکلته به آرامی بمالید و ماساژ دهید تا جذب شود. سپس برای نتیجه بهتر یکی از کرم های مربوط به لیفتینگ را بر روی آن استفاده کنید.
ترکیبات:
Argireline : استیل هگزا پپتید- 8
Argireline جایگزینی مطمئن و ملایم برای سم بوتولیسم است. Argireline فاکتور فعال خاصی است
که عمق خطوط ناشی از حالات مختلف چهره (اخم،خنده و … )را بخصوص در اطراف چشم کاهش می دهد.
Syn-Ake : Palmitory Tripetide
یک فرم ترکیبی است که از سم مار گرفته شده و جایگزین بوتاکس است. این ترکیب ضد پیری، باعث از بین رفتن چین و چروک پوست می شود.
این پپتید برای تحریک مکانیزم طبیعی کلاژن پوست ساخته شده است. این پپتید کمبود کلاژن را جبران کرده و سبب می شود پوست جوا نتر شود.
Q10 : جلوگیری از تخریب پوست در برابر اشعه UVA و UVB ضد التهاب – افزاینده سنتز اسید هیالورونیک برای کاهش چروکهای پوست.

 

10لایه بردار و کرم لیفتینگ لب
نوآوری اختصاصی etre-belle نتیجه منحصر بفرد در لیفتیگ لب، کاهش 54 % چروک ها و لب های حجیم تر پس
از یکبار استفاده تکنولوژی منحصر بفردی برای داشتن لبهای پرحجمتر، صاف و زیبا. راهی برای صاف کردن چروکهای عمیق بدون تزریق و با استفاده از گوی های پرکننده هیالورونیک.
گوی های پر کننده، راه جدید مبارزه با چروک می باشند. ما بدون این که متوجه باشیم از طریق پوست رطوبت از دست می دهیم. کرم لیفتینگ لب حاوی گوی های بسیار ریز اسید هیالورونیک است
گوی های پر کننده هیالورونیک. این گوی ها وارد پوست می شوند و لحظه ای که با رطوبت تماس پیدا میکنند، به حجم آ نها اضافه میشود و فضاهای خالی زیر چرو کها را پر میکنند. به این ترتیب پوست فرورفته چرو کها را به سمت بیرون رانده و سبب صاف شدن چرو کها می شوند.

9روش مراقبت از لب دو فاز دارد:
لایه بردار لیپ لیفت
فاز اول: شامل یک لایه بردار ملایم و مرطوب کننده است که سلول های مرده پوست را از روی لبها بر می دارد. بنابراین لبها بیشتر پذیرای درمان بوده و برای استفاده از کرم لیفتینگ هیالورونیک کاملا ایده آل هستند.
کرم لیپ لیفت 
فاز دوم: لب ها با کرم ضد پیری لیفتینگ لب که حاوی گوی های حجم دهنده هیالورونیک است، تغذیه میشود. لبها حجیم تر به نظر می رسند، ساختار  پوست لب ها بهتر شده و خطوط و چین و چرو کها به حداقل می رسد. عوامل مرطوب کننده موجود در کرم، حجم و رنگ لب را به آن باز می گرداند.

 

11کرم پودر ضد چروک همراه با پوشانندگی با Ref:642 – SPF15
این محصول جدید یک بسته بندی با دو کارایی، شامل کرم پودر و پوشاننده لک و کبودی می باشد. تاثیر هم زمان فاکتورهای فعال موجود در آن، پوست را در برابر پیری زودرس ناشی از تاثیرات مضر محیط مانند UVA،UVB و اشعه ماوراء بنفش و اوزون محافظت میکند.
ابتدا با پوشاننده لکها، قرمزی و ناهمواری پوست را بپوشانید و بعد از کرم پودر استفاده کنید. فاکتورهای فعال بدست آمده از پروتئین سویا، سبب کشیدگی و سفتی پوست شده و به آن خاصیت ارتجاعی میدهد. این محصول ضد چروک، صاف کننده، درخشان کننده، مرطوب کننده و پوشش دهنده است و پس از استفاده از این محصول چین و چرو کها سریعا از بین رفته و رنگ چهره زیبا شده و فرد جوان میشود.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران