خانه | آرایش | مشکل خود را بگویید تا آب میوه مناسبش را به شما معرفی کنیم(1)
مشکل خود را بگویید تا آب میوه مناسبش را به شما معرفی کنیم(1)

مشکل خود را بگویید تا آب میوه مناسبش را به شما معرفی کنیم(1)

1 – بهترین آب میوه برای سلامت پوست

آبمیوه و سبزیجاتی که به درستی با هم ترکیب شده باشند، می توانند به شما کمک کنند که چرک و آلودگی را از خون و بافت هایتان بزدایید و تعادل و حالت قلیایی را به سیستم بدنتان بازگردانید. شما مزایای حذف این آلودگی ها را در پوست جوان تر و انرژی بیشتر مشاهده خواهید کرد.

Organic-Green-Smoothieخیار از بیش از ۹۰٪ آب تشکیل شده و یک ماده غذایی خنک کننده و مرطوب کننده طبیعی است. به علاوه، خیار سرشار از مواد معدنی مانند پتاسیم و منیزیم و سیلیس می باشد که گمان می رود رنگ چهره و درخشش جوانی پوست را بهبود می بخشند.

مواد لازم:

۱ تا ۲ عدد خیار، ۱ قطعه کوچک سیب (برای شیرین کردن آبمیوه است و اختیاری می باشد).

۲- بهترین آبمیوه برای مبارزه با پیری

هنگامی که استرس، رادیکال های آزاد، کمبود ورزش و خواب، تلاش می کنند که پوست شما را پیر کنند، پتی جیمز، سرآشپز طبیعی و نویسنده کتاب سبزیجات بیشتر لطفا توصیه می کند که با میوه ها و سبزیجات حاوی آنتی اکسیدان که می توان به راحتی آب آنها را گرفت، با مادر طبیعت مبارزه کنید.

مواد لازم:

۵ فنجان از مایع مورد نظر شما (آب، هر نوع شیر یا آب آلوئه ورا) ۱ فنجان زغال اخته، نصف فنجان توت فرنگی، ۱ کلم برگ بزرگ (ساقه ضخیم جدا شود)، نصف یک چغندر متوسط.

۳- بهترین آبمیوه برای زندگی جنسی شما

درحالی که صدف و شکلات، یک راه خوشمزه برای سر حال کردن شما و همسرتان هستند، اما به شکل مایع، چندان جالب به نظر نمی رسند. خوشبختانه، بهترین مواد غذایی افزایش دهنده میل جنسی جیمز، به شکل مایع نیز خوشمزه هستند. جیمز می گوید: کرفس حاوی ماده ای است که آن فرومون های معروف در مردان که به خانم ها سیگنال هایی می فرستد که می گوید من اینجا هستم را افزایش می دهد. هندوانه به شل کردن رگ های خونی که میل جنسی را افزایش می دهند، کمک می کند و آووکادو که دارای ویتامین B است، تولید هورمون مردانه را افزایش می دهد.

 

مواد لازم:

۲ فنجان آب نارگیل یا آب آلوئه ورا، ۲ ساقه کرفس، نصف یک موز، یک قطعه کوچک زنجبیل، نصف آووکادو، یک مشت ریحان، ۳ عدد انجیر.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران