خانه | آرایش | چگونه همراه آرايش، كرم مرطوب‌كننده استفاده كنيد؟
چگونه همراه آرايش، كرم مرطوب‌كننده استفاده كنيد؟

چگونه همراه آرايش، كرم مرطوب‌كننده استفاده كنيد؟

قدم اول: بايد با يك پاك‌كننده مناسب با نوع پوست‌تان، صورت خود را كاملا تميز كنيد. به مناطق چرب‌تر پوست مثل روي بيني، پيشاني، زير ابروها و… دقت بيشتري كنيد بعد با آب گرم پوست‌تان را آب بكشيد تا منافذ پوستي باز شوند. حالا حوله‌اي را آرام روي پوست بگذاريد تا خيسي آن را بگيرد ولي كاملا پوست را خشك نكنيد. حواس‌تان باشد كه دست‌هاي‌تان كاملا تميز باشند چون آلودگي‌ها به راحتي مي‌توانند همراه با مرطوب‌كننده روي پوست بنشينند.
قدم دوم: حالا زدن مرطوب‌كننده را از پيشاني آغاز كنيد. 3 نقطه كوچك از كرم را روي پيشاني بگذاريد (وسط ابروها فراموش نشود)، با حركات دوراني كرم را روي پوست پخش كنيد،  فراموش نكنيد كه روي ابروها و پلك‌ها را نيز كرم بزنيد.
قدم سوم: يك نقطه كوچك از مرطوب‌كننده را روي بيني بگذاريد و دوباره با حركات دوراني روي آن را ماساژ دهيد. روي هر گونه و چانه نيز نقاطي را بگذاريد و با حركات دوراني آن‌ها را جذب پوست كنيد، در نهايت مقداري كرم نيز به گردن‌تان بزنيد.
قدم چهارم: اگر قصد آرايش داريد، صبر كنيد تا مرطوب‌كننده كاملا جذب پوست‌تان شود چون در صورتي كه هنوز جذب نشده باشد مي‌تواند لوازم آرايش شما را آلوده كند. براي جذب كامل مرطوب‌كننده بايد حدود 10دقيقه به آن زمان دهيد. توجه داشته باشيد كه وقتي روي مرطوب‌كننده آرايش مي‌كنيد،  آرايش كمي تيره‌تر از هميشه به‌نظر خواهد رسيد، به همين خاطر شايد مجبور شويد كمي كرم‌پودر استفاده كنيد.

تکنولوژی منحصر به فرد آلمان برای اولین بار در ایران

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*