خانه | سلامت | با محصولات skinvision آشنا شویم.(قسمت سوم)
با محصولات skinvision  آشنا شویم.(قسمت سوم)

با محصولات skinvision آشنا شویم.(قسمت سوم)

ایزوفلاون سویا
با توجه به این كه روند پیری ضخامت پوست را افزایش میدهد، ایزوفلاون سویا با تحریك اپیدرم و درم، با این روند مقابله كرده و پیر شدن پوست را به تأخیر می اندازد.
استروژن گیاهی موجود در سویا عملكردهای متفاوتی دارد كه از همه مهمتر، می تواند از كاهش میزان كلاژن و الاستین درون پوست جلوگیری كرده، بنابراین پوست محكمتر و سفت تر می شود.
كوآنزیم Q10
دكتر كارل فولكر در سال 1956 موفق به كشف خواص حیاتی كوآنزیم Q10 شد. جالب است بدانید این آنزیم بدون نیاز به انرژی و حتی خارج از سلو لهای انسانی، خواص حیاتی خود را حفظ كرده و تنفس سلولی را بهبود می بخشد.
Q10 از تخریب پوست در برابر اشعه UV محافظت كرده، سبب ساخت ATP كه حامل انرژی در سلول است، میشود وهمچنین افزاینده سنتز اسیدهیالورونیك بوده كه برای كاهش چروك های پوستی بسیارمؤثر است.
سایر خواص:
تقویت بازسازی سلولی
فعال سازی متابولسم سلولی
تقویت سیستم ایمنی بدن و قلب
پنتنول
دی پنتنول  ProvitaminB5 ، یك ویتامین محلول در آب است كه از B-كمپلكس و كوآنزیم ویتامین A، تشكیل شده است كه در تمام سلول های بدن یافت میشود.
خواص:
كاهش التهاب و سوزش پوست
مرطوب كننده
آرا مبخش
بازسازی سلولی
آلانتوئین
مشتق از اوره و گیاه روسی Comfrey است.
خواص:
كاهش التهاب
مرطوب كننده
ضدعفونی كننده
برطرف كننده تر كهای پوستی
توكوفرول ویتامین E
ویتامینی محلول در چربی بوده كه در اكثر روغن ها و چربیها وجود دارد. این ویتامین به عنوان آنتیاكسیدانی بسیار قوی محسوب میشود كه از پوست در برابر رادیكا لهای آزاد محافظت كرده، گنجایش نگهداری آب در پوست را افزایش داده و با خواص احیاكنندگی خود، تمامی چین و چرو كهای پوست را از بین میبرد.
گیاه سنگروی، توت، انگور و Chinese Skullcap
گیاه چینی با گل های آبی
این گیاهان تركیبی سرشار از فلاون و ایزوفلاون هستند كه باعث میشوند، رنگ پوست كه در اثر روند پیری كدر و مات شده است، شفاف و درخشان شود. همچنین منافذ پوست را جمع كرده و آن را نرم میكنند.

با استفاده از محصولاتskinvision میتوانید سن واقعی خود را فراموش كرده و به سرعت جوان شوید.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران