خانه | سلامت | با محصولات هیالورونیک آشنا شویم و جوان بمانیم.
با محصولات هیالورونیک آشنا شویم و جوان بمانیم.

با محصولات هیالورونیک آشنا شویم و جوان بمانیم.

روغن هسته انگور
این روغن با ارزش از هسته انگور به دست می آید. پلی فنول بالا و دارا بودن توکوفرول-ویتامین E-از آن آنتی اکسیدانی استثنایی می سازد که از غشای سلولی محافظت می کند. حاوی بیش از 90 % اسید چرب اشباع نشده و حداکثر 70 % اسید ضروری linoelic است.
سایر عوامل فعال عبارتند از: ویتامینهای A ،C و E. مواد معدنی و عناصر کمیاب.

 

EyeserylTM
این پپتید اثری تخلیه کننده دارد که پف زیر چشم را کم کرده و حلقه های تیره دور آن را روشن می کند، ضمنا خاصیت ارتجاعی و رطوبت پوست را تامین می کند.

3سرم روز و شب Ref: 3802- QuickliftTM
این سرم، صاف و پرکننده چروک بوده که حاوی اسیدهیالورونیک و Quick liftTM می باشد. با یک سیستم هوشمند چند مرحله ای، اسیدهیالورونیک مخزنهای ذخیره رطوبت پوست را پر کرده، رنگ و خاصیت ارتجاعی آن را بهبود بخشیده وچرو کها را صاف می کند. شبکه نامرئی سفت کننده درون Quick liftTM به سرعت توسط پوست  جذب شده و بدون جراحی، پوست صورت رابه سرعت لیفت، سفت و صاف می کند. بنابراین پوست سرزندگی و جوانی خود را بازمی یابد.
مناسب برای تمام انواع پوست
قابل استفاده برای تمام سنین
مواد اصلی:
اسیدهیالورونیک با وزن مولکولی بالا و وزن مولکولی پایین ، Quick liftTM ، اوره، اسیدآمینه
روش استفاده:
صبح و عصر به پوست تمیز و کمی مرطوب صورت بمالید، به ملایمت بر روی پوست ماساژ بدهید.
سپس از کرم روز و شب اسیدهیالورونیک 3 – Ref:3801  بر روی آن استفاده کنید.
نکته :
مقدار بسیار کم این محصول برای تمام صورت کافی است، بنابراین استفاده ی بیش از چند قطره  سبب ایجاد کف می شود.
4کرم روز و شب Ref: 3801- hyaluronic3
این کرم روز و شب، یک آبرسان بسیار قوی است. ترکیب سه مدل اسیدهیالورونیک در این کرم سبب می شود که
اسیدهیالورونیک در لایه های مختلف اپیدرم به تناوب آزاد شده و با مخزنی که برای ذخیره رطوبت در پوست ایجاد کرده، خطوط ریز و چرو کهای پوست را از داخل پر کند، بنابراین رنگ پوست بهبود پیدا کرده، انعطاف پذیر و صاف می شود. ترکیب روغن با ارزش هسته انگور که سرشار از آنتی اکسیدان است با روغن جوجوبا و Squalane پوست را صاف، جوان و مخملی میکند.
مناسب برای تمام انواع پوست
قابل استفاده برای تمام سنین
مواد اصلی:
اسیدهیالورونیک احاطه شده در لیپوزوم با وزن مولکولی بالا و وزن مولکولی پایین، روغن هسته انگور، روغن جوجوبا، Squalane ، فسفولیپیدها، روغن دانه آفتابگردان
روش استفاده:
صبح وعصر پس از استفاده از سرم اسیدهیالورونیک 3 – Ref:3802 بر روی پوست تمیز بزنید.

5سرم دور چشمRef: 3804- QuickliftTM سرم سفت کننده قوی دور چشم، حاوی اسیدهیالورونیک، QuickliftTM و EyeserylTM می باشد. پپتید جدید EyeserylTM به طورخاص برای کم رنگ کردن حلقه های تیره دور چشم و کاهش پف زیر چشم طراحی شده است.
این اَپلیکاتور Roll-on اثری مانند ماساژ بر روی پوست دارد و این امر اثر خنک کنندگی و آرام بخشی سرم را افزایش می دهد. این شکل اپلیکاتور برای طراوت بخشیدن به پوست خسته ناحیه دور چشم ایده آل است.
روش استفاده: صبح و عصر با فشردن دکمه رهاکننده، مقداری از سرم را بر روی اَپلیکاتور آزاد کنید و بعد توپ گردان سر اَپلیکاتور را دو تا سه مرتبه از گوشه خارجی چشم به سمت گوشه داخلی چشم حرکت داده و ناحیه را به آرامی ماساژ دهید.
نکته: پوست نیاز به 20 روز زمان دارد تا خود را بازسازی کند. اما نتیجه فوری بعد از 1بار استفاده و تنها پس از 2 ساعت دیده می شود.

6ماسک جواهر آبی Ref:3803- Glacier Nousse این ماسک به صورت پودری غیر فعال حاوی جلبکهای Sargassume ،Durvillaea )که با سیستم Freez-Dried خشک و نگه داری می شود، اسیدهیالورونیک و Sea Buckthorn می باشد که پس از مخلوط شدن با آب فعال شده و موس بسیار سبک و شفافی می سازد.
مناسب برای تمام انواع پوست
قابل استفاده برای تمام سنین
عوامل فعال:
جلبکهای Sargassum و Durvillaea که با سیستم Freez-Dried خشک و نگهداری می شوند، اسیدهیالورونیک و Sea Buckthorn
روش استفاده:
ابتدا 35 میلی لیتر آب را در کاسه ای ریخته، سپس با احتیاط مقدار -حداکثر قاشق چای خوری معادل 1.5 گرم- از پودر ماسک جواهر آبی را از قوطی برداشته و بر روی سطح آب بپاشید، چند ثانیه صبر کنید تا پودر در آب خیس بخورد، سپس با یک برس آن را با آب مخلوط کنید تا ژل یکدستی ساخته شود. ژل را به وسیله یک برس به پوست صورت، گردن و ناحیه دکلته بمالید. پوست را ماساژ Bio-energetic بدهید. ژل باقی مانده را به عنوان ماسک بر روی پوست بمالید. پس از 15 دقیقه آن را با یک پارچه نمدار از روی پوست پاک کنید.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران