خانه | سلامت | purewhite کاهش موثر لکها را تضمین می کند.
purewhite کاهش موثر لکها را تضمین می کند.

purewhite کاهش موثر لکها را تضمین می کند.

تلفیق نوآورانه محصولات être-belle در سری Purewhite کاهش مؤثر لک ها را تضمین می کند.

با استفاده منظم از سیستم Purewhite پخش رنگ دانه ها متعادل و یکنواخت شده؛ پوست روشن، صاف و بی نقص می گردد.

رنگ پوست و درجه تیرگی آن به میزان ملانین (رنگ دانه های طبیعی پوست)بستگی دارد. سرعت ساخت ملانین توسط آنزیمی به نام Tyrosinase تنظیم می گردد. این آنزیم عامل تعیین کننده میزان ملانین ذخیره شده و آزاد پوست می باشد.
تعداد ملانوسیتها در پوست همه افراد یکسان است، اما پوستهای تیره، به طور طبیعی دارای ملانوسیت های فعال بیشتری هستند. افزایش سن، بیماریهای هورمونی یا سایر بیمار یها ممکن است در فعالیت ملانوسیت ها اختلال ایجاد کند و آنزیم ها دیگر قادر به کنترل میزان ملانین نباشند، بنابراین رنگ پوست نیز دستخوش تغییرات می شود و عوارض موضعی مثل لک (ناشی از افزایش سن) و کک و مک ایجاد می کند.
دلایل ایجاد لکهای پوستی
لکه های ناشی از افزایش سن
این لکه ها در دوره دوم زندگی ( 30 سالگی به بعد) روی پوست ظاهر می شوند. آ نها بیشتر در پشت دست، بازوها و صورت دیده می شوند. به دلیل قرار گرفتن در معرض نور خورشید برای سالیان متوالی، تولید رنگدانه ها در پوست افزایش می یابد و سبب پیدایش لکه های پوستی می شود. این لکه ها به سرعت روی پوست ظاهر شده و بر روی آن باقی می ماند.
کک و مک
کک و مک مادرزادی است. این عارضه بیشتر در افراد سفید با پوست های روشن، حساس به نور و با موهای طلایی یا قرمز دیده می شود. در این حالت در ژنهایی عهده دار تولید ملانین هستند، اختلال ایجاد شده در نتیجه تولید ملانین از حالت عادی بالاتر می رود.
لک
لکهای قهوه ای، در اثر بیماریهای هورمونی ایجاد می شود. تغییر در میزان طبیعی هورمونهای بدن در طی بارداری یا یائسگی سبب فعالیت بیش از حد رنگ دانه های پوست می گردد. قرار گرفتن در معرض تابش شدید آفتاب و میزان بالای هورمون استروژن در بدن سبب می گردد ملانین، در بخشهای مختلف پوست به میزان متفاوتی تولید شود. در اثر این امر، لکه های قهوه ای رنگی در صورت و ناحیه گردن پدید می آید.
بیماری بَرَص یا پیسی (لک و پیس)
بیماری بَرَص (لک و پیس)به دلیل اختلال در عملکرد سیستم ایمنی بدن پیش می آید. بدن با تولید آنتی بادی به مبارزه با ملانوسی تهای خودش پرداخته و به آ نها آسیب می رساند، بنابراین تولید رنگ دانه در پوست امکان پذیر نبوده و لکه های سفید بر روی پوست ایجاد می شود. پوست حفاظ طبیعی خود را در برابر آفتاب از دست داده
و به راحتی در آن سوختگی ایجاد می کند.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران