خانه | سلامت | مرواریدهای آبرسان را بشناسیم!
مرواریدهای آبرسان را بشناسیم!

مرواریدهای آبرسان را بشناسیم!

مرواریدهای آبرسان
با افزایش سن پوست شروع به نشان دادن علائم خستگی کرده، مستعد تشکیل چروک شده و خشک می گردد. بنابراین به کمک نیاز دارد تا در برابر اثرات محیطی از آن محفاظت شود.
عوامل فعال ویژه این سری روند بازسازی پوست را تقویت کرده و توانایی آن را در ذخیره رطوبت بالا می برد.

1کرم دوفاز مروارید حاوی سرامیدRef:3221
این کرم آبرسان دوفاز، با دارا بودن عناصر فعال خالص و قدرت نفوذ بسیار بالا، پوست را عمیقا احیاء کرده و بازسازی آن را تضمین می کند. در این کرم عناصر فعال درون مرواریدهای کروی شکل قرار گرفته اند و ژل بی رنگی که حاوی سرامید و اسید نوکلئید( DNA ) می باشد، این مروارید ها احاطه کرده است. وجود سرامید در این کرم که یک مرطوب کننده قوی محسوب می گردد، باعث محافظت پوست در برابر خشکی و دهیدراته شدن آن می شود. این محصول با دارا بودن ویتامینهای E و C که آنتی اکسیدان هایی بسیار قوی هستند از پوست در برابر رادیکالهای آزاد حفاظت کرده و زینک موجود در آن، پوست را ترمیم و احیاء می کند.
نکته: سرامید از اجزاء طبیعی پوست است که آن را مرطوب نگه داشته، به نوسازی سلولی کمک کرده و باعث افزایش خاصیت الاستیسیته پوست می شود، اما با افزایش سن، میزان سرامید در آن کاهش پیدا کرده، بنابراین پوست به تدریج خشک شده و چروک در آن تشکیل می گردد.
روش استفاده: بعد از تمیز کردن پوست، مروارید سفید رنگ را به عنوان کرم روز به صورت بمالید و از مروارید صورتی رنگ به عنوان کرم شب استفاده کنید.

خصوصیات مرواریدهای آبرسان

ترمیم کننده ای پر شده اند که به پوست رطوبت بخشیده و با دارا بودن لیپوزوم به اعماق پوست نفوذ کرده و رطوبت آن را تنظیم می کند، بنابراین چرو کهای پوست را کاهش می دهد. در این ترکیب فاکتورهای مرطوب کننده طبیعی(NMF )، به همراه لیپیدها، لایه محافظی روی پوست ایجاد کرده که با عوامل خارجی مبارزه می کند. این محصول، به پوست رطوبت بخشیده اما در آن ایجاد چربی نمی کند، بنابراین زیرساز مناسبی برای آرایش می باشد.
فیلترهای داخلی UVB ،UVA به همراه ویتامین E از پوست در برابر عوامل مضر محیط حفاظت می کنند. پوست پس از استفاده از این محصولات به طور قابل ملاحظه ای لطیف تر و سفت تر شده و چروکهای آن به وضوح کمتر می شود.
مواد اصلی:
اسید هیالورونیک: آبرسان قوی
عصاره فندق بومی آمریکا: ضدالتهاب، بهبود گردش خون
جنتیانای زرد: ضدالتهاب و آنتی باکتری
روش استفاده: صبح و عصر روی پوست تمیز صورت بمالید.

2کرم مروارید آبرسان آبی Ref:3223

مخصوص پوست های معمولی و خشک است

 

3کرم مروارید آبرسان نارنجی Ref:3224

مخصوص پوستهای  خیلی خشک و مسن است.

 

4ژل دور چشم آبرسان کریستال
از آنجایی که پوست حساس ناحیه دور چشم به مراقبت زیادی احتیاج داشته و مستعد ابتلا به چرو کهای ریز می باشد، ژل دور چشم آبرسان کریستال به طور خاص برای حل این مشکلات ساخته شده است. این محصول به پوست خسته دور چشم رطوبت بخشیده، چروک، ورم و حلقه های سیاه آن را کاهش می دهد. پوست را احیاء کرده و اکسیژن رسانی به آن را افزایش می دهد.
روش استفاده: صبح و عصر به ناحیه تمیز دور چشم زده و با ضربات ملایم نوک انگشت، جذب آن را قوی و سریعتر کنید.

جوانی بدون جراحی ، تکنولوژی منحصر به فرد اتق بل آلمان برای اولین بار در ایران